Dublin PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Dublin

Dějiny bez přikrášlujících vynechávek!
V minulosti to v Dublinu vždycky byla mizérie, a to od krvavé bitvy u Clontarfu až po povstání ve dvacátém století. Odfiltrujte si fakta od fikce – a poznáte příšernou pravdu o tomhle slavném irském městě a jeho děsivých dějinách.
Chcete vědět:
– Čí hlavu strčili do hrnce a naložili ji jako zeleninu?
– Proč dublinský starosta šoupnul svoji mámu do vězení?
– Který irský král vedl svoje vojáky do bitvy… z vany?
Cestu do minulosti a procházku po pamětihodnostech města si naplánujte podle rozverné rozkládací mapy. Můžete si dát ve Svatoštěpánském parku piknik s piráty, prolézt tamější kruté katedrály a pak vyrazit na Dublinský hrad, kde trýznili zrádce a kde hrdlořezští irští náčelníci bojovali do posledního dechu.
Dějiny ještě nikdy nebyly tak děsivé!!!Kniha v českém jazyce!


Stažení Dublin zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dublin (0.00 EUR)


Stažení Dublin zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Dakarianna

  15.10.2017

  Další skvělá kniha z této báječné série.

  lucmat

  10.11.2016

  Poučné, občas vtipné, hezké ilustrace, pár (pro mě) nových zajímavých informací. Ale jinak akorát samé usekávání hlav a nohou, potoky krve, kruťasové a mizerové a tak dále, historie pomálu. Ale od cesty do Dublinu nechť vás to neodradí, jezdím pravidelně, takže rozhodně mohu prohlásit: krásné město, stojí za výlet! (žádné popravy se nekonaly) 🙂
  P.S. A teď se vrhu na Irsko 😀

  ladyfromskye

  02.03.2016

  Tak bohužel, po dnešním dočtení Keltských hrdlořezů jsem musela hodnocení ještě o dvě hvězdičky snížit. Zatímco Keltští hrdlořezové byli komplexní (data, osobnosti, prostý život, tradice, legendy, zajímavosti, vtipné historky), Dublin – zdálo se mi – byl založený hlavně na popisech brutality s množstvím rozsekaných těl a vyhřezlých vnitřností a s potoky krve. Neříkám, že si čtenáři z knihy nic, co by bylo hodno zapsání do jejich pamětí, nevyčtou, neříkám, že Dublin nebyl místem těchto krutých událostí, ale vyvstává mi otázka: za jakou cenu se dítě něčemu novému naučí? Rozumějte, když Váš dvouletý synovec má nejraději hru "já jsem rytíř a já tě zabiju", nejste si přirozeně úplně jistí, zda je pro cílovou skupinu dětí taková knížka vhodná.
  P. S. Pokud si myslíte, že zbytečně vyšiluji, názor Vám neberu. U svých budoucích dětí se ovšem něčeho takového, co předváděl a dodnes občas synovec (touto dobou v první třídě) předvádí, dočkat rozhodně nechci.

  Karter9899

  28.09.2011

  Skvělá kniha, strašně mě zajímala