Druhá rota PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Druhá rota

Kniha ukazuje výstižně podíl samostatných bulh. jednotek, bojujících po boku Sovět. armády, při osvobozování bulh. území a v závěru války vůbec. Vežinovovi podařilo se s úspěchem zevšeobecnit a umělecky zachytit množství důl. bojových zkušeností a návyků, jež vyplývají z použití a aplikace sovět. vojen. vědy. Na řadě konkret. praktických příkladů prokázal správnost a hlubokou opodstatněnost stalin. these o stále působících faktorech ve válce. Znamenitě vystihl a podtrhl vedoucí a rozhodující úlohu kom. strany a komunistů v boji proti fašismu, při budování lid. dem. státu. Zobrazil zrod nové, lidové bulh. armády, zocelované bojem, věrné své dělnické třídě a svému lidu, armády, která dnes spolu s armádami všech lid. dem. států a v čele s armádou sovětskou stojí na stráži trvalého míru ve světě. (Podle K.A. Krejčího.)Kniha v českém jazyce!


Stažení Druhá rota zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Druhá rota (0.00 EUR)


Stažení Druhá rota zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Vtora rota

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Válečné
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)