Doňa Bárbara PDF, ePub, Kindle

By | 05/22/2018

Doňa Bárbara

Popisuje konflikt civilizace a barbarství, dobra a zla venkovského prostředí a jeho obyvatel, kteří jsou oběti nešťastných situací, zároveň jsou však silní a odvážní. Kniha je psána ve třetí osobě, střídá lidový jazyk s regionalismy. Tento román je považován za mistrovské dílo venezuelské literatury a klasiku latinskoamerické literatury.Kniha v českém jazyce!


Stažení Doňa Bárbara zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Doňa Bárbara (0.00 EUR)


Stažení Doňa Bárbara zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Spoločnosť priateľov krásnych kníh
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  haki34

  30.11.2016

  kmotor v juhoamerickom podani – dona barbara….

  JoeEliot

  08.08.2016

  Ač jsem se na první pohled bála, že to bude podobná otrava jako povinná četba k maturitě, opak byl pravdou. Čte se velmi snadno, příběh je zajímavý a žene vás dopředu. Je tam spousta informací o životě na venezuelském venkově, jeho nepsaných pravidlech a tvrdých podmínkách, což mi právě trochu připomnělo Moby Dicka, kde se taky dozvíte úplně všechno o velrybaření, nicméně Doňa Bárbara je podstatně kratší a čte se snadněji, popisy vás zdaleka neumoří tak jako u Velryby.

  Skip

  13.05.2013

  Pod vlivem romantismu napsaný román o llanerech ve venezuelské llanuře (rozsáhlé stepi, pastviny). Honáci jsou v Gallegosově podání tvrdí a houževnatí chlapi, oddaní svým pánům, zvlášť když ti jsou jedněmi z nich – odvážní, nebojící se tvrdé práce s dobytkem, ovládající koně… Nechybí příběh lásky a rodového prokletí v podobě krvavé pomsty mezi dvěma rody. Gallegos také poukazuje na zaostalost venkova a potřebu modernizace v rámci pokroku, který byl v jiných zemích již dosažen. Z dnešního pohledu jde o literaturu již poněkud zastaralou a v Latinské Americe dávno překonanou, nicméně čte se to velmi dobře a bylo fajn "ponořit" se do těch minulých dob.