Dokud se nevrátí… PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Dokud se nevrátí…

Byli jednou dva lidé, muž a žena, kteří se měli moc rádi a z jejich lásky se narodil syn. Jenže ona byla v té době vdaná za někoho jiného. Rozvedla se, vzala si otce svého dítěte a hezky si žili. Ale pak se zabila v autě. Biologickému otci bylo dítě odebráno a bez ohledu na to, že měl testy DNA. Syn se přece narodil ještě za předchozího vztahu.
Syna umístil stát v dětském domově, aby byl v bezpečí – kdyby snad jeho biologický otec nebyl jeho otcem. Rozhodnout o otcovství musí soud. A tak otec začíná svůj boj se státním aparátem o to, aby směl žít se svým synem…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dokud se nevrátí… zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dokud se nevrátí… (0.00 EUR)


Stažení Dokud se nevrátí… zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Bibisova

  22.02.2016

  Příběh jistě zajímavý strhující a dojímavý. Člověk žasne, co vše je u nás možné. Ale styl autora mě nezaujal. Všichni záporáci jsou buď tlustí, oškliví nebo jinak na první pohled špatní, většina ženských myslí jen na sex, střední zdravotnický personál je líný, ředitel dětského domova opilec a vychovatelka stará protivná zlá baba…… Škoda, byla by se mi kniha četla daleko líp a nevydržela bych u ní jen proto, abych se dozvěděla, jak to teda dopadlo.