Dokonalá sestra PDF, ePub, Kindle

By | 06/27/2018

Dokonalá sestra

Bude Phoebe až do smrti žít ve stínu své krásnější starší sestry Alex? Vdává se sestřenice Phoebe Redmondové a ona, jako družička, znovu musí snášet příšerné taftové šaty, které vůbec nelichotí její postavě. A aby toho nebylo málo, její práce zástupkyně šéfkuchaře v oblíbeném yorském baru Barato připomíná spíše práci ve válečné oblasti, protože její nadřízený má značné psychopatické sklony…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dokonalá sestra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dokonalá sestra (0.00 EUR)


Stažení Dokonalá sestra zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Such a perfect sister (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  knihamouder

  28.02.2017

  Lehká četba pro odpočinek, nechybí lehký humor.

  Makaja

  09.01.2016

  Prostě oddechovka pro holky a ženy, člověk si to s chutí přečte, ale v hlavě mu to nijak nezůstane. Čte se to dobře a to je hlavní.

  DaPo

  03.07.2014

  Knížka je velice čtivá… "chytlavý děj", reálnost prostředí a samozřejmě zrada, přátelství a láska….

  JajinkaBeck

  28.12.2013

  Hned na úvod musím říct, že pojem "mrcha" pro mě v téhle knize nabyl nových rozměrů. I když zpětně se na to už dívám trochu s odstupem, stejně mě jiné pojmenování pro sestru hlavní hrdinky nenapadá. Abych byla upřímná tohle prostě nechápu – kluci, kteří se líbí mým kamarádkám jsou pro mě tabu, natož pak kluk mé sestry… No ale Alex to tak prostě nebere, jí odmalička bavilo zajímat se o všechno, co zajímalo taky její mladší sestru Phoebe. Alex prostě vždycky bavilo strhávat na sebe pozornost okolí, a protože je prostě dokonalá, bohužel se jí to taky většinou daří. Takže kromě hraček a přízně matky Alex své sestře taky jednou nabourá začínající vztah – s Lukem.

  Luke se do Alex zblázní a Phoebe se – jako vždycky – raději stáhne, i když Lukea miluje. Uběhne pár let, Alex nepřestává být nezodpovědná a celý život bere více či méně jako jeden velký mejdan. A podobně se dívá i na svůj vztah s Lukem, který jej naopak bere velice vážně. Mezi Alexem a Lukem to začíná bouřit a právě tehdy se nešťastná a jinak velice férová Phoebe dopustí pravděpodobně životní chyby, za kterou bude ještě hodně dlouho platit – stačí trocha smutku a hodně alkoholu a stráví s přítelem své sestry noc…

  Zprvu jsem se na to dívala jako na neodpustitelné selhání, ale jak se Alex čím dál tím víc vybarvovala, začala jsem Phoebenino zoufalství chápat. A situace se komplikuje. Luke musí ulevit svému svědomí a Alex všechno přizná. Ta se rozhodne Phoebe zbavit, vyhodí ji ze společného bytu a nechce ji už nikdy v životě vidět. Ačkoliv tu samou noc, jakou Phoebe strávila s Lukem, spala ona se svým šéfem…

  Phoebe se shodou náhod stěhuje do podnájmu k Willovi – v anotaci zmíněnému odmítnutému ženichovi. Do děje se zamotávají další city, osudy se proplétají… Víc prozrazovat nebudu. Snad jen že Alex se vzdor svému prohlášení, že už sestru nechce nikdy vidět, znovu osudově zaplete Phoebe do života. Její nutkání brát nezastaví nic, ani velký životní zlom. Musím říct, že na to, že jde o příběh dvou sester, se mi to z hlediska citů zdá skoro až drastické a rozuzlení možná trochu nedostačující. Asi bych neměla Phoebeinu trpělivost…

  P.ary

  23.11.2013

  Taková pěkná, čtivá oddychovka 🙂

  Marbulka

  02.02.2013

  Příjemná oddychovka.

  Kristie-Sophi

  12.08.2012

  Suprové čtení, děj byl chytlavý a zajímavý. Jak mladší sestra žije ve stínu té starší…

  bookcase

  02.02.2012

  Lehčí čtivo s humorným nádechem.