Devatenáct klavírů PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Devatenáct klavírů

V tomto příběhu, odehrávajícím se za první republiky, pracuje detektiv Klubíčko v českém pohraničí, jež se už chystají uchvátit nacisté, a řeší zde složitý případ hledání šperků, které ukryl výrobce klavíru ve dvou nástrojích a po nichž pátrají jeho příbuzní i nacisté, aby jejich ohromné hodnoty užili k financování svého politického boje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Devatenáct klavírů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Devatenáct klavírů (0.00 EUR)


Stažení Devatenáct klavírů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Inspektor Klubíčko

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Melantrich
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Chemiczka

  25.01.2017

  Výborná oddechová detektivka. Mé první setkání s Klubíčkem v knižní podobě (v televizní inscenaci s p. Donutilem, již několikáté). Nápaditě zasazeno do období narůstání vlivů jak nacismu v Německu, tak henlainova hnutí v československém pohraničí. Kromě honby za klavíry, potažmo poklad, jsem více než ocenila popis tehdejších politických nálad, a snahy československé vlády, pokud možno henleinovce, resp. nacisty, nedrážit a tiše doufat, že to nějak dopadne. Nejen z historie víme, že zlo vitězí, pokud dobří lidé nic nedělají!

  jarmik

  19.05.2016

  Slabá detektivka se zmatenou zápletkou a nepřehledným množstvím postav. Doporučit ji mohu jen karlovarským patriotům, kteří si užijí mnoha detailů z karlovarského místopisu (za to dávám jednu hvězdičku navíc, jinak si více než 2 nezaslouží).

  Článek na blogu: https://goo.gl/rCdI5W

  WEIL

  17.08.2011

  Detektiv Klubíčko je oblíbená postava spisovatele Emila Vacheka, a jeho příběhy by proto neměly nudit žádného milovníka detektivek.