Denár v dívčí dlani PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Denár v dívčí dlani

Vyšetřování loupežné vraždy mladé dívky přivede kapitána Michala Exnera, bílou vránu mezi policejními důstojníky své doby nejen vizáží, ale i životním stylem, opět mezi archeology. Znovu se můžeme těšit na spletitý a napínavý příběh, jehož kořeny sahají do minulosti, na Exnerův nevšední způsob uvažování i jiné jeho extravagance.Kniha v českém jazyce!


Stažení Denár v dívčí dlani zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Denár v dívčí dlani (0.00 EUR)


Stažení Denár v dívčí dlani zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kapitán Exner (10.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Devorah

  14. února

  Kniha z prostředí archeologického výzkumu….a k tomu ještě mord, už to je samo o sobě dost lákající. A navíc proutník Exner jako třešinka na dortu, jenže i téhle třešince něco chybí. Dialogy jsou sice výborné, obzvláště mezi Dr. Soudkem a kapitánem Exnerem, ale to je dost málo na záchranu mírně (alespoň ze začátku) pokulhávajícího děje. Postav jako na Orloji, milion dialogů, špatná orientace v postavách……ale TEN Exner, ten byl famózní. Mám k němu jen jedno, a to……ach!

  Nifredil

  08.12.2017

  Znovu Dr. Soudek a moc milé čtení. Přišlo mi, že tahle detektivka byla snad ze všech zatím čtených Erbenových detektivek tou nejpovedenější. Uvidíme, co další díly.

  Romžiry

  10.07.2017

  Na svou dobu odvážný spisovatelův počin. Detektiv v socializmu jezdící v mercedesu a proutník … Jinak detektivky od Erbana jsem měla moc ráda už jako malá a s chutí jsem se k nim vrátila. Skvělé.

  sazamala

  29.10.2016

  Můj oblíbený autor,moc pěkné a pohodové čtení,jako všechny jeho detektivky.

  Vojslava

  22.08.2015

  Klasický kapitán Exner – už jsem to kdysi četla, takže jsem si vzpomněla, jak to bylo. Jo, svět zločinu a archeologů, to je opravdová klasika a asi se vrátím i k dalším románům…

  woodward

  19.08.2015

  No konečně! Kapitán Exner doopravdy našel poklad a dr. Soudek je z toho celej pryč. Parádní vyvrcholení "archeologické" části série románů o vaudevillovém detektivovi. Musím se smát, když tady čtu potroublé stížnosti na nedostatek akce. Už si to jednou uvědomte, přátelé, když je někdo detektiv a ne moula, tak žádná akce není zapotřebí.

  h2220

  15.04.2015

  detektivka z prostředí arecheolog. výzkumů – málo akční, doporučuj k letnímu čtení .-)

  Selinute

  23.09.2014

  Toto bylo moje první setkání s kapitánem Exnerem. Po shlédnutí filmu Poklad byzantského kupce, jsem si chěla některou Erbenovu knížku už dávno přečíst. Bohužel jsem se k ní doslala až nyní. Byla jsem však zklamaná. Po akčním prvku nikde ani památky. Jen prostředí archeologických vykopávek, které vytvářelo poutavou kulisu tohoto příběhu, mě dokázalo zaujmout. Tato knížka mě opravdu neoslovila.

  Modrina

  21.05.2014

  Zmlsaná lepšími autorovými příběhy tady dávám jen tři hvězdičky, prostě to nějak nebylo ono..

  bikerbm

  17.02.2013

  Exner jako vždy skvělý,akorát konec trošku slabší!Sice jsem se na 214 stránce dozvěděl kdo je vlastně vrahem,ale myšlenkové pochody kapitána Exnera,které vedly k dopadení pachatele mi zůstaly utajeny… Proto jen čtyři hvězdičky

  marlowe

  28.01.2013

  Tahle asi nejlepší Erbenova detektivka je plná slunce, pohody a humoru… 🙂