Dějiny národu českého I PDF, ePub, Kindle

By | 05/28/2018

Dějiny národu českého I

Nové vydání monumentálního díla české historiografie, v němž Palacký na podkladě průzkumu českých a zahraničních archívů a velkého bohatství poznatků a jejich kritického rozboru podal ucelený výklad české minulosti od počátkuaž do roku 1526. Jeho význam a přínos nezáleží pouze v tom, že vyvracelo omyly starší historiografie, nýbrž že použitím vývojových filosoficko-dějinných hledisek bylo prvním syntetickým zpracováním českých dějin. Palackého Dějiny, jejichž česká verze vycházela v letech 1848-1876, zůstanou proto "působivým národním eposem, vynikajícím ryzostí jazyka a ušlechtilostí stylu, a klasickým dílem české literatury minulého století". – Tento díl končí rokem 1253.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dějiny národu českého I zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Dějiny národu českého I (0.00 EUR)


Stažení Dějiny národu českého I zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Marbo

  05.09.2015

  Dílo vskutku mamutí, jak formou tak obsahem. Jedna z nejdůležitějších knih české literatury, byť zub času dělá svoje a některé věci jsou dávno překonány.

  elizabeth_ba

  03.02.2015

  A těch pět hvězdiček klidně dávám i s vědomím, že dnes je Palackého pojetí dějin překonané. Nikdo (a opakuji pro všechny současné profesionální historiky, opravdu nikdo) toho nedokázal pro české dějiny udělat tolik jako právě Palacký. A obdivuji jeho latinu, stejně jako tu Šustovu.