Cisárova perla PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Cisárova perla

Soudce ti je na slavnosti dračích člunů svědkem vraždy, která má vypadat jako srdeční infarkt. Později následují další vraždy, které úzce souvisejí s tou první. Zvláštní roli zde hraje opuštěný Mandragorový háj a záhadně ztracená dominová kostka. Podaří se soudci Ti odhalit vraždícího maniaka a také odhalit tajnou skrýš dávno ztracené císařovy perly?Kniha v českém jazyce!


Stažení Cisárova perla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Cisárova perla (0.00 EUR)


Stažení Cisárova perla zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (10.)

  Originální název:

  The Emperor´s Pearl (1963)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Ellise

  20.12.2017

  Všude jsem slyšela slova chvály, ale pro mně průměr. složité konstrukce, exploze myšlenek ,které odvádějí pozornost.

  kyssling

  11.11.2017

  Dal bych o hvězdičku víc, ale podle mě zbytečné berličky v úplném závěru románu příběh ráží dolu …
  Spoiler :
  Styl nalezení perly se hodí do pohádek. Nelogičnost : jak mohla chtít Ambra dát pánovi jako výraz vděku perlu ? Kde by sebrala ty zlaté pruty ??

  Ivan F

  24.03.2017

  Gulik nesklamal, ale s prihliadnutím na jeho najlepšie knihy nemôžem hodnotiť plným počtom. Škoda, že kniha nie je viac naplnená podrobnosťami, to mi vyslovene chýbalo. Takto je príbeh cisárovej perly takým cadilacom bez chrómu – odvezie, ale nežiari. Avšak spokojný som bol.

  Bulba

  19.03.2017

  Tato kniha je opravdu trochu náročnější na čtenáře co se týče rozlišení postav, asi by se nedala číst po kouscích delší dobu. Všechny přiběhy soudce Ti se mi líbí, a zápletka není zas až tak překombinovaná, jako v některých detektivkách.

  honajz

  09.07.2014

  Přiznávám, že jsem se často cítil, jako bych četl Vodnickou pohádku od Čapka. To byl samý Kuang, Kua, Juang, Tieng, prostě v těch jménech jsem se brzy ztratil. Každý z nich byl navíc starožitník a obchodník, takže mi trvalo asi přes polovinu knížky, než jsem si je nějak zařadil. Čímž samozřejmě poněkud klesla moje vcítěnost do děje. Který mi ale i pak přišel poněkud natahovaný (třeba ty tři doslovné teorie, jak k vraždám došlo, kdy se často motivy a situace opakují), náhodný (byť se to snaží autor chabě vysvětlit možným vlivem vodní bohyně), a vlastně celkově ne tak zajímavý. Jsou zde však skvělá místa – třeba noční výprava do lesního hvozdu, závěrečné odhalení ve ztemnělé místnosti, tyto situace nabízejí až skoro hororové prvky. Popis prostředí a detailů je opět dokonalý. Ale přece jen zápletka mi přišla taková nijaká.

  wooloong

  23.09.2013

  Všechny detektivky Roberta van Gulika, jejichž společným jmenovatelem je poctivý, neúplatný, bystrý a charismatický soudce Ti jsou prostě geniální! Záhadné příběhy, tajemné zločiny, barvité vyprávění a dokonale vykreslený exotický svět staré Číny mě pokaždé dokonale pohltily a dovolily vydechnout až na poslední stránce, kde došlo k odhalení, odsouzení a také popravení bídného zločince (jak je pravidlem v čínských detektivkních románech, kterými se nechal autor inspirovat). Všechny Gulikovy detektivky jsem četla s odstupem let několikrát. I když se mi po prvních několika stránkách vybavila celá zápletka a její řešení, neodolala jsem té báječné a neopakovatelné atmosféře, kterou dokázal autor tak skvěle vytvořit.

  vitavita

  06.03.2012

  9. román si přečte zase jedním dechem a budete chtít číst další příběhy se soudcem Ti.