Čínske bludisko PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Čínske bludisko

Soudce Ti po úspěšném odvrácení přepadení přijíždí do okresu Lan-fang jako nový okresní náčelník. Čeká ho zde opět několik záhadných případů. Musí mimo jiné zbavit město krutého tyrana Čchien Moua, poté objasnit vraždu svého předchůdce náčelníka Pana a nakonec vyřešit vraždu generála Tinga. Také zcela náhodně odhalí velezradu Jou Ťiho – syna slavného guvernéra Jou Šou-ťiena, který po své smrti zanechal závěť v samotném srdci svého labyrintu. Nechtěl, aby se dostala do špatných rukou. S pomocí obrazu i svých věrných služebníků se soudci podaří závěť najít a objasnit tak i záhadu čínského bludiště.Kniha v českém jazyce!


Stažení Čínske bludisko zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Čínske bludisko (0.00 EUR)


Stažení Čínske bludisko zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (8.)

  Originální název:

  The Chinese Maze Murders (1962)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Eicherik

  11.12.2017

  Po téhle knize jsem sáhl hlavně z toho důvodu, že děj obsahuje ono zmiňované bludiště v názvu. Ale ač je soudce Ti hlava nepochybně otevřená, moje srdce si nezískal.

  Alma5

  18.12.2016

  Soudce Ti je jedna z mála detektivek, které si ráda přečtu. I po delší době se mi kniha líbila, i když tam tedy bylo dost těch krutých výslechů a poprav .

  woodward

  17.08.2015

  Kdo by si nepřál být bohatý a "postavit" si takové skvostné bludiště s řekou, jezerem a pavilonem v houštinách?

  elizabeth_ba

  28.04.2015

  Příběhy z posledních dvou působišť soudce Ti se dají rozdělit na dvě skupiny. Jedna z nich je velmi smutná (příkladem budiž Vražda v Kantonu a Záhada čínského hřebíku) a další obsahuje dosti brutální popravy (tahle patří k nim). Všechny jsou ale vynikající a tady nám navíc dopoví příběh Ťiao Taje, takže tato bezvýznamná osoba, i když by se obešla bez některých podrobností v závěru knihy, je s případy tajemství obrazu, bludiště i dávné zbabělosti, která skončila velkou tragedií, naprosto spokojena.

  honajz

  16.08.2014

  Skvěle vyvážené příběhy, napětí až do konce, neodolatelné vtípky, a opět přiblížení života staré Číny do nejmenších detailů, včetně prokreslení charakteru postav. Dokonalé čtení a klobouk dolů, protože to vypadá lehce napsáno, ale muselo za tím stát mnoho rešerší.

  Adlethka

  09.04.2014

  Jako vždy skvělé 😉

  wooloong

  23.09.2013

  Všechny detektivky Roberta van Gulika, jejichž společným jmenovatelem je poctivý, neúplatný, bystrý a charismatický soudce Ti jsou prostě geniální! Záhadné příběhy, tajemné zločiny, barvité vyprávění a dokonale vykreslený exotický svět staré Číny mě pokaždé dokonale pohltily a dovolily vydechnout až na poslední stránce, kde došlo k odhalení, odsouzení a také popravení bídného zločince (jak je pravidlem v čínských detektivkních románech, kterými se nechal autor inspirovat). Všechny Gulikovy detektivky jsem četla s odstupem let několikrát. I když se mi po prvních několika stránkách vybavila celá zápletka a její řešení, neodolala jsem té báječné a neopakovatelné atmosféře, kterou dokázal autor tak skvěle vytvořit.
  Dodnes cítím ten pocit děsu a ohrožení, který ve mě vyvolával popis bludiště.

  Ikkju

  26.10.2012

  Na Gulikovkách jsem miloval tenký cigaretový papír stránek i tuží kreslené plánky, v tomhle případě bludiště. Gulikovky bez plánků pro mě byly o poznání chudší :o. Příjemné bylo čtení o čínských reáliích, bambus, čaj a porcelán mám od těch dob moc rád. Těšíval jsem se na dvojici? osobních strážců, kteří byli občas nuceni použít i kapku násilí, a zpětně bych dokázal vychutnat i nadhled, se kterým Ti řídil svůj rodinný "harém".

  guru

  10.07.2012

  Zatiaľ asi najlepší diel sudcu Ti. Ten obklopený niekoľkými obrovskými spiknutiami a záhadami všetko utriedi a uvrhne do poriadku.

  vitavita

  04.04.2012

  Co říct, knihu čteš po druhé a přesto tě zajímá …

  XYZ

  22.02.2012

  Pěkné čtení o jiném světě a bravurním soudci Ti, který záhadu opět vyřeší:-).