Chytřeji, rychleji, lépe: Tajemství výkonnosti v životě i byznysu PDF, ePub, Kindle

By | 11/02/2017

Chytřeji, rychleji, lépe: Tajemství výkonnosti v životě i byznysu

Proč jsou někteří lidé naprosté špičky ve své práci a zároveň mají dost času na to, aby vyrazili s rodinou na koncert a s manželkou na dovolenou? Proč někdo dokáže vytvořit televizní či filmový hit, vybudovat úspěšnou firmu či s přehledem zvládat krizové situace? Pokud patříte mezi ty, kdo si myslí, že k výkonnosti stačí pouze si správně rozvrhnou čas (který ovšem nemáte), k úspěchu náhoda a pořádná dávka štěstí a k vyřešení krize pevné nervy, pak právě vás americký spisovatel a novinář Charles Duhigg (Síla zvyku, BizBooks 2013) vyvede z omylu.

Jeho nejnovější kniha Chytřeji, rychleji, lépe vás totiž naučí, jak myslet jinak – tak, aby efektivita a úspěch pro vás nebyly jen nedosažitelné mety. K efektivnímu řešení a plnému prožívání života totiž není zas tak důležité to, CO si myslíte a o čem přemýšlíte, ale především JAK myslíte a jakým způsobem se k věcem stavíte.
Díky čtivému vyprávění založenému na vědeckých výzkumech a přehlednému návodu doplněnému mnoha praktickými radami máte možnost zvýšit svou osobní výkonnost, výkonnost pracovního týmu i celé firmy.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Chytřeji, rychleji, lépe: Tajemství výkonnosti v životě i byznysu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Chytřeji, rychleji, lépe: Tajemství výkonnosti v životě i byznysu (0.00 EUR)


Stažení Chytřeji, rychleji, lépe: Tajemství výkonnosti v životě i byznysu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , BizBooks
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  zuzca.h

  25.08.2017

  Kniha se četla dobře. Co se mi líbilo bylo jak si autor v jednotlivých kapitolách pomáhá k vysvětlení popisovaného jevu příklady z reálného života, což dodává knize na čtivosti a realitě víc než jen strohé poučky a data získaná z výzkumu. Myslím, že na motivaci a fungování mezilidských vztahů hlavně tedy ve firmě budu po přečtení této knihy nahlížet trochu jinak.