Chudá přadlena PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Chudá přadlena

V několika příbězích zachycuje chudý život lidí, především žen, v prostředí Beskyd. Je to pásmo příběhů, v nichž vystupují různí hrdinové. Líčen je tu život Valacha od dětských radovánek přes jinošství, svatbu, drobné starosti až po smrt a pohřeb. Krása a prostota života se v knize střídá s mnoha nebezpečími, jež číhají na horaly v podobě zhoubných nemocí a rozpoutaných živlů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Chudá přadlena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Chudá přadlena (0.00 EUR)


Stažení Chudá přadlena zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Kopretina

  19.08.2017

  "Diplomová práce" na téma Život horalů v Beskydech na začátku 40. let minulého století. Velmi zajímavé a čtivé pojednání; nevadilo mi, že tam není příběh jednoho člověka, ale prolínají se různé podle tématu v dané kapitole. Jen tu chudou přadlenu jsem pořád nemohla a nemohla nalézt – a ejhle nalezla – v úplně poslední větě. Od autorky si chci toho přečíst víc.

  Hanina61

  07.07.2016

  Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, ke kterým se zas a znovu vracím, většinou podle ročních dob souvisejících s danými kapitolami, o Vánocích, Velikonocích, ale i v čase mezi nimi. Autorka neskutečně krásným a poetickým jazykem, který hladí oči, uši – když si čtete nahlas – srdce i duši, popisuje těžký úděl obyčejných lidí v zádumčivé krajině Beskyd, od narození, přes nejdůležitější životní okamžiky, až do samého konce. Budu ji číst ještě hodněkrát…

  jolineisse

  07.02.2016

  Velice kvalitní kniha.

  jolineisse

  07.02.2016

  Není nad to si něco od této autorky přečíst. Třeba právě toto dílo, které je obrazem vesnického lidu a zvyků

  ladyfromskye

  27.01.2014

  Půvabná knížka, díky níž se čtenář dozví mnoho zajímavého o životě beskydských horalů v polovině 20. století. Bohužel, jak půjdou roky, bude pro širokou veřejnost tato národopisná a sociologická studie stále méně zajímavá a číst ji budou jen skuteční labužníci. Škoda.