Červený pavilón PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Červený pavilón

V tomto románu projíždí soudce Ti s Ma Žungem Rajským ostrovem, kde potká náčelníka Lo ze sousedního okresu. Ti mu poděkuje za laskavost, kterou mu Lo prokázal v minulosti. Lo však musí v neodkladné záležitosti odcestovat požádá soudce Ti, aby za něj uzavřel zdánlivě jasný případ sebevraždy akademika Li Liena. Soudce Ti, ač nerad, tento případ přijme. Později je ještě zavražděna kurtizána Podzimní luna. Soudce nakonec také objasní údajnou sebevraždu Tao Kunga, která se stala před třiceti lety. Všechny tyto případy mají společné to, že se staly v Červeném pavilonu a mají vypadat jako sebevraždy…Kniha v českém jazyce!


Stažení Červený pavilón zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Červený pavilón (0.00 EUR)


Stažení Červený pavilón zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (7.)

  Originální název:

  The Red Pavilion (1961)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  elizabeth_ba

  04.05.2015

  Sice bez mého oblíbeného Ťiao Taje ale s Ma Žungem ve vynikající formě řeší soudce Ti z pověření soudce Lua (ten se s těmi kurtizánami nepoučí a nepoučí) případ sebevraždy se závanem zla na "ostrově" plném peněz přepychu a lákadel, který sahá daleko do minulosti a ovlivní toho docela dost v budoucnosti. Ma Žung se sice zamiluje (jako v téměř každém díle o soudci Ti), ale nakonec se zachová jako pravý rytíř.

  honajz

  19.03.2014

  Van Gulik nás tentokrát zavede na Rajský ostrov, ráj kurtizán, heren a nezřízeného života. V Červeném pavilonu, kde ho ubytují, došlo ke dvěma vraždám či sebevraždám, a třetí na sebe nenechá dlouho čekat. V propletenci vztahů se mu však podaří zorientovat a nakonec všechny tři případy vyřeší. Kniha mi ale tentokrát přišla i přes popis prostředí poněkud plochá – chybějí ony tolik zajímavé detaily všedního života, popsána je jen nádhera a honosnost paláců bohatých lidí. Navíc mi celkové řešení přišlo už zbytečně zamotané a složité. Ne že bych nečekal nějaký obrat, ale přece jen mi tentokrát přišlo řešení poněkud přitažené za vlasy. Mimochodem, Ma Žung se zamiluje. 🙂 A škoda, že Krab a Rak nedostali větší prostor.

  wooloong

  23.09.2013

  Všechny detektivky Roberta van Gulika, jejichž společným jmenovatelem je poctivý, neúplatný, bystrý a charismatický soudce Ti jsou prostě geniální! Záhadné příběhy, tajemné zločiny, barvité vyprávění a dokonale vykreslený exotický svět staré Číny mě pokaždé dokonale pohltily a dovolily vydechnout až na poslední stránce, kde došlo k odhalení, odsouzení a také popravení bídného zločince (jak je pravidlem v čínských detektivkních románech, kterými se nechal autor inspirovat). Všechny Gulikovy detektivky jsem četla s odstupem let několikrát. I když se mi po prvních několika stránkách vybavila celá zápletka a její řešení, neodolala jsem té báječné a neopakovatelné atmosféře, kterou dokázal autor tak skvěle vytvořit.
  Drsné rozuzlení tohoto příběhu jen tak čtenář nezapomene.

  Yalka

  14.03.2013

  Soudce Ti s Ma Žungem na Rajském ostrově vyšetřují několik záhadných úmrtí.
  Van Gulik přivádí znovu na scénu soudce Lua z minulého příběhu. Luo je snad ve všech ohledech opakem seriózního, čestného, pracovitého suchara Ti a van Gulik si vychutnává všechny scény s ním. Evidentně, když už takovou pěknou postavu stvořil, nechtěl se s ní hned tak rozloučit 🙂
  Moji oblíbenci ale byli hlavně hláškující security boys Krab a Rak.

  vitavita

  06.03.2012

  8. román se soudcem Ti Vás určitě a nepustí.

  XYZ

  22.02.2012

  Toto bylo mé první setkání se soudcem Ti. Tak moc se mi to líbilo, že jsem přečetla všechny příběhy. Každému doporučuji.