Čas psanců PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Čas psanců

Stateční hrdinové, ladné křivky dívek, čarodějnické praktiky, krvelační upíři, ostré čepele, rozžhavené hlavně, zhoubná radiace. Vše od historické fantasy až po postkatastrofickou sci-fi, od akčních naturalistických příběhů plných krvavé romantiky (pro někoho i romantické krve) po odlehčená dobrodružství plná bizarních nápadů a humoru.
První z plánované řady antologií Sf&F povídek vychází ke 4. výročí serveru Fantasy Planet. Proto zde mj. najdete i tři nejlepší povídky, které byly v tomto internetovém magazínu publikovány.
Sestavil Ondřej Jireš.Kniha v českém jazyce!


Stažení Čas psanců zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Čas psanců (0.00 EUR)


Stažení Čas psanců zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Miro.slav

  26.10.2017

  Príjemná antológia mapujúca slovensko-českú fantasy tvorbu. Čítal som to už dávnejšie, no doteraz si pamätám tri príbehy: (1) smutnú "ALG Alg alg", ktorá vás bezpodmienečne dostane; (2) hutné a nevyhnutné "Černé srdce" Červenákovho medveďodlaka; (3) úsmevná poviedka "Smeťonoš". Odporúčam.

  trudoš

  02.01.2017

  Čas psanců představuje práce deseti českých a slovenských spisovatelů. Jde převážně o fantasy povídky, v nichž (jak již název napovídá) hrají prim společenští vyvrženci. V tomhle ohledu knize bezkonkurenčně vévodí Desítka Alexandry Pavelkové, která má báječnou atmosféru i vtipnou pointu. Dalšími favority pak pro mě byli Juraj Červenák s krvavou řežbou v duchu příběhů Roberta E. Howarda a bojem nabitá, jen o trochu vážnější, povídka Ivany Kuglerové z postkatastrofického světa budoucnosti. Opomenout však nemohu ani okultní hříčku Leonarda Medka, krutý výlet do středověku Františky Vrbenské nebo hackerskou romanci Richarda Šusty.
  V důsledku nezklamal nikdo. Ondřej Jireš sestavil velmi kvalitní antologii, představující známé autory a seznamující s jejich tvorbou. Jsou tu sice texty, které už publikovány byly, ale vzhledem k tomu, že ve většině případů došlo k přepracování, druhé čtení nijak neurazilo. Jako průřez různorodou českou fantastikou tak kniha splňuje svůj účel naprosto bezchybně.

  Atropa

  13.09.2013

  Ačkoli se říká, že sbírky povídek jsou méně oblíbené než romány, u mě to bude právě naopak. Tahle sbírka se řadí k mým nejoblíbenějším titulům, a to z toho důvodu, že si pokaždé vyberu to, na co mám náladu. Čas psanců je o to lepší, že je rozdělena na tři části: Čas byl, Čas je a Čas bude, podle toho o jakou fantasy se jedná, takže mi věřte, že každý milovník tohoto žánru si v jakémkoli rozpoložení příjde na své.
  Dalším bonusem je průřez českou a slovenskou fantasy tvorbou, která mi stále příjde jaksi nedoceněná a leckdy opovrhovaná. Takže prosím, překonejte svůj odpor a sáhněte po téhle knize, nejspíš budete překvapeni 🙂