Bratr Mlčenlivého vlka PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Bratr Mlčenlivého vlka

Autorkou románu o chlapeckém dospívání, knihy odměněné v mezinárodní literární soutěži Pro mládež atomového věku a poctěné čestným uznáním v literární soutěži Città di Caorle v Itálii, je slovenská spisovatelka, již znají čeští čtenáři z překladu knihy Můj tajný zápisník a z románu Jediná. V horské chatě uprostřed přírody Nízkých Tater odehrává se příběh dospívání, bratrské lásky a prvních milostných citů dvou chlapců.
Pro čtenáře od 11 let.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bratr Mlčenlivého vlka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bratr Mlčenlivého vlka (0.00 EUR)


Stažení Bratr Mlčenlivého vlka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  taikatalvi

  17.05.2017

  Krásny príbeh, aj keď koniec nie je happyend. Ale taký je niekedy život…

  PetK

  05.03.2017

  Vůbec nevím, proč jsem si včera v noci vzpomněla, že jsem na základce právě tuto knihu četla. 🙂 Pamatuju si už jen útržky, ale myslím, že mě zaujala a bavila.

  knihomilka

  16.03.2013

  Neuveriteľný protiklad – samý smiech a žarty a koniec knihy tragický, presmutný. Je to humorný príbeh, smiala som sa z tých všemožných drobných nápadov dospievajúcich detí, bol to veselý čas, plný hier a šibalstiev. Ale koniec príbehu bol neuveriteľne smutný, taký smutný… slzy sa mi rinuli po tvári. Bola som smútkom preniknutá skr-naskrz. Kto mohol tušiť, že zábava na snehu sa skončí tak nešťastne tragicky? Že sa od toho okamihu nezabudnuteľného na celý život Vlk úplne zmení? Jeho priateľka prišla spoznať jeho rodinu, aby tam už aj naveky zostala. Vnímala som ten Vlkov nekončiaci smútok celou bytosťou. A tá snaha zachrániť Vlkovu priateľku bola márna… Tá bezmocnosť…

  Alena Tajemná

  13.03.2011

  …sice jsem to četla jako malá,ale nedávno jsem se ke knížce vrátila a poznala další rovinu příběhu. Nenechte se odradit jednoduchým stylem. Velice pěkný příběh.