Bratr a sestra PDF, ePub, Kindle

By | 06/27/2018

Bratr a sestra

Většina lidí ví, odkud pochází, kam patří. David a Natálie nikoli. Vyrostli společně jako sourozenci, jsou silně závislí jeden na druhém. Každého ovšem porodila jiná matka. Na prahu čtyřicítky v nich zvítězí touha poznat své biologické matky. Není to jednoduchá cesta ani pro Davida a Natálii, není to ovšem stadné ani pro jejich partnery a okolí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bratr a sestra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bratr a sestra (0.00 EUR)


Stažení Bratr a sestra zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Brother and Sister (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  LaCoccinelle

  12.09.2017

  Z počátku se mi nějak nedařilo se do knížky začíst. Průměrná oddychovka.

  modranka

  07.10.2013

  Čo spôsobia adopcie detí – to je hlavná myšlienky skvelého príbehu. Z anotácie sa dozvedáme, že Natália a David sa rozhodli nájsť svojich biologických rodičov. Čo spôsobí ich rozhodnutie, netušia ani oni samy. Ako na ich rozhodnutie pozerá matka, ktorá ich vychovala? Ako otec, ktorý ich finančne zabezpečoval celý život? Čo životní partneri hlavných hrdinov a čo ich deti, ktorým do života vstupuje nová babička? Kde je odrazu ich miesto? A čo samotné biologické matky? Ako to zatrasie ich životmi, ich ďalšími deťmi, ich partnerskými vzťahmi?
  To je hromada otázok, na ktoré myslíte počas čítania celého príbehu, a sú to práve odpovede na tieto otázky, ktoré vám nedovolia knihu len tak odložiť. Je to jedna z tých kníh, o ktorých premýšľate ešte niekoľko dní. A určite si položíte otázku, čo by ste robili na ich mieste vy sama/sám.
  Príbeh je dôležitá sonda do medziľudských vzťahov opustených a adoptovaných ľudí. Toľko by som vám o tom písala, ale radšej si knihu prečítajte a pouvažujte sami. FAKT je to skvelá kniha. !!!

  kika 13

  31.10.2012

  Pátrání po biologické matce je hlavní myšlenka příběhu.To není snadné pro nikoho koho se to v románu týká.Pěkná knížka.