Bol som Paulusovým pobočníkom PDF, ePub, Kindle

By | 07/02/2018

Bol som Paulusovým pobočníkom

Autor Wilhelm Adam, pobočník a osobný priateľ bývalého poľného maršala a veliteľa 6. armády Paulusa, podáva strhujúci a napínavý obraz dramatického ťaženia wehrmachtu na úseku Poltava-Stalingrad od januára 1942 do marca 1943. Podrobne opisuje sovietsku protiofenzívu a konečne aj katastrofálnu porážku nemeckých vojsk pri Stalingrade, otrasné obrazy skazy, keď nemeckých vojakov moril neznesiteľný hlad a zima, keď panicky ustupujúce vojská sa hnali cez stuhnuté mŕtvoly vlastných ľudí a to všetko zo zorného ohla, dôstojníka starej tradičnej nemeckej vojenskej školy. Druhú časť knihy vypĺňajú obrazy zo zajatia.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bol som Paulusovým pobočníkom zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bol som Paulusovým pobočníkom (0.00 EUR)


Stažení Bol som Paulusovým pobočníkom zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Vydavateľstvo politickej literatúry
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Honza23

  28.04.2014

  Jedinečná kniha, která popisuje události vedoucí ke katastrofě Stalingradské bitvy z pohledu německého vojáka. Autor se nebojí odpovědnosti a spoluviny za události v letech 1942/1943, tudíž se jedná o nezkreslenou knihu podávající skutečné informace snad největší lidské tragédie. Kniha je psána velice poutavě, skoro až formou deníku. Nechybí přímá řeč ani dějové okamžiky, vskutku to nejlepší, co může tento žánr nabídnout.