Bláznův kabát PDF, ePub, Kindle

By | 06/27/2018

Bláznův kabát

Reprezentativní výbor z poezie J. Kainara, usilujícího o postižení lidského údělu v syrové všednodenní realitě, v realitě utvářené současnou civilizací a současným sociálním úsilím, a uplatňujícího v tvorbě intelektuálníobraznost, zahrnuje v úvodním eseji básníkův umělecký profil, verše tištěné i rukopisné, Kainarův životopis otištěný mezi básněmi, jeho citáty o poezii, dopisy A. Řeřábka, F. Halase a J. Trägra a fotografické portréty básníka.Výbor doplňuje mikrodeska, na níž ukázky z Kainarovy tvorby recituje J. Abrhám.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bláznův kabát zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Bláznův kabát (0.00 EUR)


Stažení Bláznův kabát zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  marvan00

  19.11.2014

  Jakési Kainarovo Best of, tady najdete ty nejznámější Kainarovi básně, navíc s jeho malůvkami a v krásné grafické úpravě. Neznám lepší úvod do Kainara, než tento výběr. Možná jsme měli i větší básníky než byl Kainar, ale nikdy jsme neměli básníka s větším srdcem. Mám pocit, že Kainar v české poezii zastává obdobnou roli, jako Hitchcock ve světovém filmu: jeho básně jsou obecně natolik srozumitelné, že si jen málokdo uvědomuje, jak jsou zároveň i hluboké.