Balkán 1804-1999 PDF, ePub, Kindle

By | 05/28/2018

Balkán 1804-1999

Kniha britského historika a novináře M. Glennyho je strhujícím příběhem regionu, jenž v uplynulých dvou staletích prošel vskutku zásadní proměnou. Pád staleté Osmanské říše, zrod národních hnutí a vytváření nových národních států, dvě světové války, pravidelné zásahy egoistických a bezskrupulózních velmocí, vznik totalitních režimů – protifašistických či přímo fašistických i komunistických, a konečně propuknutí ďábelského etnického násilí, k němuž došlo po rozpadu Titovy Jugoslávie v 90. letech 20. století – to vše se v letech 1804-1999 odehrálo na Balkáně, doslova na prahu moderní a civilizované Evropy. Otázky, jež si M. Glenny v této souvislosti klade, jsou nanejvýš závažné a stále aktuální.Kniha v českém jazyce!


Stažení Balkán 1804-1999 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Balkán 1804-1999 (0.00 EUR)


Stažení Balkán 1804-1999 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Balkans

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Lolisha

  13.12.2013

  vyborna kniha, prehladne a podrobne pomaha pochopit dianie na Balkane z historickeho hladiska a vztahy medzi jednotlivymi narodmi…vieme, ze na Balkane este nie je vsetko ukoncene, stale je to "sud s pusnym prachom", preto pochopit konflikty z minulosti je kluc k pochopeniu sucasnosti a buducnosti…