Babinec PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Babinec

Nevydaří se vám vztah a vy se stáhnete do sebe. Váháte, nedůvěřujete, jste opatrná. Fungujete bez muže, ve společnosti samých žen. Prostě babinec. Připravený okamžitě poradit, pomoct, vyslechnout, pofoukat, ale hlavně řešit. Váš život, váš nový vztah! Ale jak to skutečně chodí mezi ženami, když jde o muže? Navíc muže, který opravdu stojí za to?Kniha v českém jazyce!


Stažení Babinec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Babinec (0.00 EUR)


Stažení Babinec zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  agatha2

  29.12.2017

  Babinec byla první kniha, kterou jsem od autorky četla, následovaly pak ještě další tři a jelikož toto hodnocení píši s odstupem a po přečtení i ostatních tří knih, mohu říci, že Babinec se mi líbil nejvíce a nejvíce jsem si ho užila. Fajn oddechová četba.

  gargamelka

  24.08.2017

  Nenáročná kniha, která ale překvapí ve své humornosti. Nad čím se čtenář díky četbě knihy nejspíš zamyslí: Lidi nepotkáváme v životě náhodou. Zpravidla se jedná o trest, trest nebo dar. Za svoji duševní svěžest můžu poděkovat především sobě. Život je čekání na to, kdy se naše sny přemění ve skutečnost, a když nemáme sny, nemáme na co čekat. Snít je třeba do zásoby.
  Čas letěl jako ruská trojka. Tak to mě rozsekalo 😀 😀

  Ms.Iris

  10.12.2016

  Kniha ani neohúri, ani nesklame. No napriek tomu by som ju zaradila medzi tie knihy, ktoré sa hodia na veľmi nudný večer.