Autoimunitní řešení PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Autoimunitní řešení

Více než 90 procent populace trpí zánětem nebo autoimunitním onemocněním. Až doteď konvenční medicína tvrdila, že neexistuje žádný lék.
Beznaděj?
Menší podráždění, jako jsou vyrážky a výtok z nosu, jsou ignorovány, zatímco chronická a oslabující onemocnění, jako je Crohnova choroba a revmatoidní artritidy, jsou tlumeny koktejlem toxických léčiv, které neřeší jejich příčinu. Ale nemusí to být tímto způsobem.
Ne, řešení existuje!
V knize Autoimunní řešení nabízí Dr. Amy Myers, uznávaná lékařka funkční medicíny, svůj lékařsky prokázáný přístup k prevenci široké škály zánětlivých souvisejících symptomů a onemocnění, včetně alergie, obezity, astma, kardiovaskulární choroby, fibromyalgie, lupusu, IBS, chronické bolesti hlavy a Hashimotovy tyreoiditidy.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Autoimunitní řešení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Autoimunitní řešení (0.00 EUR)


Stažení Autoimunitní řešení zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Zdravotnictví
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Chytuš

  09. března

  Nevím, jak bude kniha užitečná pro ty, kteří opravdu nějakým závažnějším autoimunitním onemocněním trpí, je pravděpodobné, že tělo při dodržování MyersWay® dostane takový šok, který povede ke zmírnění problémů. To bohužel nedokážu posoudit, protože sice patřím mezi 90% populace, která se v popisovaných příznacích najde, nicméně nic závažného to u mě není… Ve stručnosti shrnu doporučení paní doktorky:
  1) nejezte lepek – takže 100% bezlepková dieta
  2) nejezte žádné luštěniny
  3) žádné mléko, mléčné výrobky a vejce
  4) žádnou lilkovitou zeleninu (brambory, rajčata, papriky, lilky)
  5) samozřejmě dodržujte pravidla správné výživy jako vyvarovat se alkoholu, kávy, cukru …

  Že už jste výše uvedené někde slyšeli (sice uznávám, že takhle dohromady je to pořádný masakr)? No, vaše smůla, nenechali jste si to jako první patentovat!

  Takhle vyjmenované to vypadá, že už vám nezbyde nic, co by se ještě dalo sníst, proto paní doktorka vymyslela i 30 denní jídelníček s recepty. Nebudu zdržovat, je to zkrátka samé maso. Skoro jsem si vzpomněla na legendární scénu "Králíka, už zase máme králíka, ani Punťa už to nežere, viď Punťo, že už taky nechceš králíka?" Tady je sice u masa větší rozptyl, takže se Vám může stát, že k snídani si dáte klobásky z mletého krůtího masa, k obědu kuře s rýží a k večeři mleté hovězí s dýní…

  harena

  01.08.2017

  Jestliže je člověk zoufalý z klasického léčení autoimunitního onemocnění, které nikdy nevede k uzdravení, sáhne po tomto alternativním způsobu léčby. Autorka této knihy je z řady těch lékařů, kteří na vlastní kůži poznali závažné onemocnění a klasickou metodou se nedokázali vyléčit, proto hledali jiné, alternativní cesty. Tato kniha o poruchách autoimunitního systému obsahuje velmi praktické informace, rady a zároveň i recepty a skladbu jídelníčku pro prevenci autoimunitních onemocnění, i při jejich léčbě. Ukazuje čtenáři, které potraviny způsobují záněty, které obsahují jedy a toxiny, plísně a pod… Já samozřejmě nemůžu posoudit, bude-li to mít úspěch nebo ne, to musí zjistit každý sám. Kniha je psána přehledně a kdo ví, třeba někomu pomůže.