Anna v Redmonde PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Anna v Redmonde

Z Anny vyrástla príťažlivá a inteligentná mladá dáma, okolo ktorej sa krúti veľa obdivovateľov. Vyberie si z nich toho pravého? Ako sa bude uberať jej život po skončení štúdia? Čo Marilla a Matej, jej najbližší a najdrahší, ktorí už žijú iba pre ňu a v ich pokročilom veku je Anna pre nich jedinou radosťou? To všetko, a aj ďalší Annin osud, jej životné peripetie a nakoniec vytvorenie vlastného domova a založenie vlastnej rodiny, vám ponúkame v ďalších pokračovaniach.Kniha v českém jazyce!


Stažení Anna v Redmonde zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Anna v Redmonde (0.00 EUR)


Stažení Anna v Redmonde zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Anna ze Zeleného domu (3.)

  Originální název:

  Anne of the Island (1915)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Lessana

  22.09.2017

  Opäť krásne pokračovanie Anninho príbehu, ktoré sa z dievčenských dobrodružstiev a príhod dospievajúcej slečny pomaličky preklápa k strastiam a slastiam ranej dospelosti. Mám veľmi rada láskavú atmosféru, dobré srdcia a čisté charaktery hrdinov v knihách o Anne Shirleyovej. A konkrétne v tomto pokračovaní som rada, že Anna zvládla nejedno pokušenie v podobe vábnych i menej vábnych pytačov a nezaprela svoj cit ku Gilbertovi. Som zvedavá na ďalší vývoj udalostí…

  Roselunda 1928

  02.04.2017

  Příběh se četl neskutečně lehce, snad jediná postava, kterou jsem si nějak zvlášť neoblíbila, byla Stela (když nepočítám pana Gardnera…). Nejvíc oceňuju ty krásně vykreslené love stories, u těch jsem se mnohokrát culila od ucha k uchu. A Gilbert byl nejlepší na celé knize, tak fajn klučičího hrdinu jsem už dlouho nepotkala 🙂

  Viky007

  01.01.2017

  Krásná a milá knížka, která vás pohladí na duši. Najdete v ní všechno, co ve správném příběhu má být. Skvěle propracované charaktery postav, fantazii, vtip i lásku.
  Akorát ta obálka kazí dojem, což je hrozná škoda.

  Jane007

  09.10.2016

  Opět úžasná knížka. Poslední stránky jsem četla s rostoucími obavami a strachem o Gilberta. Jsem ráda, že to dopadlo tak skvěle. Dušička má pokoj. Jediná obálka kazí celkový dojem knížky, ale za to autorka nemůže.

  MartinaF

  19.08.2016

  Ach, ta má romantická duše opět zajásala. Třetí díl se mi také líbil, bylo to přesně takové čtení, které jsem potají četla pod peřinou. Už se těším na čtvrté pokračování

  Litocha

  06.08.2016

  Když jsem byla náctiletá, třetí díl Anniných příběhů jsem milovala, romantické srdíčko plesalo. Teď už je na mě knížka místy přece jen příliš sladká. Ubylo humorných situací, přibylo jímavých a sentimentálních. I tak ale Anna zůstává mou oblíbenou knižní hrdinkou a Avonlea místem zabydleným spoustou postav, u kterých mám pocit, jako bych je znala věky. Mám pocit, jako bych se i já procházela alejí Milenců, sedávala u Rusalčiny bubliny nebo se proháněla v Březovém hájku. Jen postava Fil mi nějak nesedla.

  Maanna

  30.06.2016

  Opět trochu děsuplná obálka a volný "překlad" názvu, ale dobrodružství Anny mě nezklamala, i když někdy už začíná být na mě těch šťastných náhod a konců příliš a navíc je opět překlad poněkud klopotný.

  3nitka

  09.01.2016

  Chudák Gilbert sa konečne dočkal. Aj tretí diel skvelý.

  angiek

  17.08.2014

  Příjemné čtení o spřízněných duších a konečně si ta Anna uvědomila co v Gilovi má.
  Čekala jsem víc slov o Marilině skonu.Přesto je kniha optimistická a plná hezkých chvilek.

  Calwen306

  09.03.2012

  Príbehy o Anne som si obľúbila od samého začiatku. Je ťažké vyberať, ktorý diel zo sérii je najlepší. Ale táto kniha mi tak nejak najviac prirástla k srdcu, veľmi rada sa k nej vraciam a stále ma rovnako baví.

  Aknel

  Anna vyrástla a ide študovať. Táto kniha je oveľa dospelejšia ako predchádzajúce dve, trochu mi chýba humor. Kladom knihy je však vyvíjajúci sa vzťah Anny a Gilberta. Bohužiaľ je to posledná úplne skvelá kniha o Anne. Potom začína obdobie trochu slabších kníh.