Anna Kareninová II PDF, ePub, Kindle

By | 07/05/2018

Anna Kareninová II

Známy román ruského klasika, dej sa odohráva na začiatku 19. storočia v Rusku. Hlavná hrdinka Anna Kareninová, ktorá žije spoločenským životom petrohradskej šľachty, sa pri istej príležitosti osudovo zaľúbi do mladého grófa Vronského, kvôli ktorému opúšťa nielen manžela, ale aj milovaného syna. Opojená láskou nevníma spoločenské odsúdenie…Kniha v českém jazyce!


Stažení Anna Kareninová II zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Anna Kareninová II (0.00 EUR)


Stažení Anna Kareninová II zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Anna Karenina (1878)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Tatran (Bratislava)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Netopyr07

  21.05.2016

  První díl byl čtivější. V tomto je moc politologie, sociologie a filozofie 🙂 Na příliš mnoha stránkách a příliš podrobně. Zřejmě to byl Tolstého (umělecký) záměr, ale mě to za srdce nevzalo. Tomu, kdo studuje ruskou historii a sociologii to však dá mnoho. Ovšem jeho popis psychického rozpoložení Anny těsně před "osudným činem" je famozní! Škoda, že pak nedal více prostoru k popisu také psychického rozpoložení Vronského a dalších a věnoval se Levinovi a jeho pochybnostech o víře 🙂 Také mě dost vytáčel Levin s Kïtty, kteří v prvním díle působí jako příčetný pár, ale druhý díl je plný jejich hádek a žárlivosti. Musím přiznat, že mě ti dva otrávili 🙂