Aidanovo tajemství PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Aidanovo tajemství

Aidan Kane má sice pověst nezkrotného prostopášníka mizery, ale jeho patnáctiletá dcera Kasandra ho nade vše miluje a rozhodne se mu k narozeninám nadělit originální dárek – manželku. Nora Lintonová žije v Londýně a touží uniknout despotickému nevlastnímu otci. Její nevlastní bratra Richard jí přinese adresu potenciálního ženicha a pomůže jí sen uskutečnit. Nora byla přesvědčena, že dopisy, které z Irska dostala, psal Aidan, a v duchu si ho představovala jako citlivého a osamělého vdovce, toužícího po spřízněné duši. Po svém příjezdu na hrad však stejně jako Aidan zažívá šok. Kasandra se nakonec v slzách přizná, že všechno vymyslela sama, protože touží po matce a po tom, aby její otec nebyl sám. Nemá stejně jako Nora ani ponětí o Aidanově temné minulosti, o jeho první manželce, o její smrti a záletech.
Aidanovi se dceřin nápad zpočátku vůbec nezamlouvá a chce Noru ihned poslat zpět do Londýn, ale nakonec se rozhodne Kasandře vyhovět a Noru si vzít, i když jí řekl, že ji nikdy nemůže milovat. V předvečer svatby na hrad přijíždí Filip, Nořin přítel, a snaží se Noru od sňatku odradit. Ale Nora nepovolí a Aidina si vezme. Přestože nejdříve odmítala s Aidanem strávit svatební noc. Aidan se jí odmítal je tak vzdát. Nenaléhal, ale umně a citlivě Noru svede při karetní hře a probudí v ní vášeň, jejíž síla překvapí i jeho.
Na počest své ženy uspořádá Aidan ples, jehož slavností atmosféru však naruší neznámí útočníci, kteří se pokusí unést Kasandru. Aidan touží útočníky nalézt a pomstít se. Je přesvědčen, že za podlým činem stojí jeho největší sok v okolí. Ten ho však po tvrdém souboji přesvědčí, že únos se zrodil v hlavě někoho jiného, a Aidan je rozhodnutý viníka najít stůj co stůj …Kniha v českém jazyce!


Stažení Aidanovo tajemství zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Aidanovo tajemství (0.00 EUR)


Stažení Aidanovo tajemství zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Stealing Heaven (1995)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Oldag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  havrmoni

  15.12.2015

  První půlka nuda,druhá akčnější. Romantika nic moc a rozebírat postavy nemá smysl,každých 5 minut se chovali jinak.

  jaja10

  30.08.2012

  Ze začátku mi bylo Nory moc líto, nikde ji nechtění, ani doma v Londýně, ani v "nové rodině". Ovšem kdo by se divil, když všechno "spáchala" 15-ti letá dívka.
  Ale jak už to v love story bývá, vše končí happyendem.