Abchazský med PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Abchazský med

Tři detektivní příběhy: Vlčí zákon ; Sázka na šibenici ; Abchazský med .
Tři napínavé detektivní povídky, z nichž každá má odlišného vypravěče a vrcholí nečekaným rozuzlením. První příběh, Vlčí zákon, se odehrává na zasněžené horské chatě, kde tráví lyžařský pobyt snobská společnost lidí středního věku.
V Sázce na šibenici se spisovatel, který prodělává tvůrčí krizi, stane náhodným svědkem autohavárie, při níž zahyne vlivný a významný muž.
V posledním příběhu, nazvaném Abchazský med, přijíždí na Picundu, letovisko na pobřeží Černého moře, otec mladé ženy, jejíž život tam před rokem skončil. Osamělý pán se s dceřinou smrtí dodnes nemůže vyrovnat a snaží se okolnosti tragédie pochopit a objasnit.
Vydání 1.Kniha v českém jazyce!


Stažení Abchazský med zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Abchazský med (0.00 EUR)


Stažení Abchazský med zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  h2220

  28.01.2015

  Detektivní příběhy z období reálného socialismu.
  První příběh je situován do prostředí Krkonoš, kde dojde k záhadnému úmrtí známého divadelního herce. Tragická je postava jeho ženy, ochranitelky donchuana, který se bez houfu mladých dívek – jeho obdivovatelek, neobejde, avšak doma působí usedle a je hypochodrem, svádí k domněnce že právě ona je vrahem… Zdání však klame.
  Poslední příběh je z prostředí zcela jiného – krásného ukrajinského pobřeží, kde se v letovisku jednoho krásného letního večera stala obětí vraždy mladá žena. Po okolnostech její smrti přijíždí pátrat její otec, který nevěří, že její smrt byla pouhou nešťastnou náhodou .

  Filatov

  06.05.2014

  V této knize najdeme tři detektivní příběhy z období socialismu. Vlčí zákon (50%), Sázka na šibenici (50%) a poslední asi nejlepší Abchazský med (60%). Celkově mi z toho více než 50% procent nevychází a socialistický nádech je tu opravdu hodně znát.

  Vojslava

  11.05.2013

  Podstatně lepší detektivky než autorčina novější díla – jsou to opravdu povídky, v nichž až do konce není jasné, jaká je pointa. Proto je oceňuji a doporučuji!

  Pet007

  11.05.2013

  Knížka se mi líbila, i když se odehrává v době, která se od nás, čím dál tím více vzdaluje.