2061: Třetí vesmírná odysea PDF, ePub, Kindle

By | 05/08/2018

2061: Třetí vesmírná odysea

Doktor Floyd, účastník výpravy k Jupiteru z roku 2010, se ve věku 103 let vydává opět do vesmíru, a to k Halleyově kometě. Ocitne se v náročné a nebezpečné situaci: je třeba zachránit sesterskou loď Galaxy, která havarovala. Nevšední dobrodružství hrozí přerůst v katastrofu. Obratný vypravěč Clarke provází čtenáře dějem vědeckofantastického příběhu jako napínavou detektivkou. Jeho hrdinové vzbuzují sympatie i tím, že se nechovají jako dokonalí mezigalaktičtí supermani. (www.kosmas.cz)



Kniha v českém jazyce!


Stažení 2061: Třetí vesmírná odysea zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


2061: Třetí vesmírná odysea (0.00 EUR)


Stažení 2061: Třetí vesmírná odysea zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Vesmírná odysea (3.)

  Originální název:

  2061: Oddyssey Three (1988)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  ThomasRuhe

  28. února

  Tohle třetí pokračování bylo trochu slabší. 2001 i 2010 jsou naprosto perfektní. Kdyby tuhle knihu napsal kterýkoli jiný spisovatel, tak bych hodnotil o jednu hvězdu více, ale protože jde o Clarkea, který si nasadil laťku hodně vysoko, tak snižuji na 3 hvězdy.

  renefer

  12.11.2017

  Zajímavý popis budoucí historie Země. Sice se v tom člověk trochu obtížněji orientuje, protože je to psáno jako bychom v té době žili a to trochu mate. Jen bych chtěla vědět, jestli se něco z toho vyplní.

  Katranis

  04.07.2017

  Asi by bylo nejlepší přečíst si všechny díly najednou. Pak by se uchovala správná atmosféra po celou dobu. Rozhodně na tuto knihu musíte mít tu správnou náladu. Není napsaná jako spousta knih nově vydaných. Jinak i přesto zůstává zajímavou.

  Romanka89

  24.05.2017

  Třetí pokračování mě tolik neoslovilo jako to první, často jsem se musela vracet a nedokázala jsem držet pozornost. Kažodpádně závěr mě navnadil na poslední díl.

  Čtenářská výzva 2017: Kniha odehrávající se v budoucnosti.

  danny_21

  04.12.2016

  Třetí pokračování nejslavnějšího vesmírného pátrání svým předchůdcům nesahá ani po kotníky, postavám nebyl dán potřebný prostor, čtenář nemá možnost se s nikým ztotožnit a všechno to působí jako vědecká přednáška než poctivé sci-fi od mistra z Cejlonu. Bez napětí to jednoduše nejde, ale beru tento díl jako most k finálnímu rozuzlení, ať už se bude konat na jakémkoliv vesmírném tělese – 50 %

  parxel

  23.11.2016

  Třetí díl Vesmírné odysey mne přišel zatím jako nejslabší. Podle mne se zde naplno projevilo, že A.C.Clarke byl především vědec a nikoliv spisovatel.

  Obecně považuji za největší úskalí absenci hlubšího prokreslení postav, protože na mě všechny působily jedna jako druhá. Dále mi vadilo nadměrné množství různých popisů na úkor příběhu. Zkrátka třetí díl Vesmírné oddysey mne moc nezaujal a nemám důvod se k němu vracet.

  Antares

  18.12.2015

  Tretí diel vesmírnej ságy trochu rozvolnil v deji, ale určite to nepovažujem za nejaké negatívum. I keď musím priznať, že naproti prvým dvom dielom, ktoré mnou vyložene otriasli, je málinko slabší. Clarkova vzdelanosť a rozhladenosť z tejto knižky kričí na kilometre, čo je nesmierne sympatické.
  A pikoška na pobavenie: staré vydanie tejto knihy, ktorú mám doma (1991) má na zadnej strane napísané, že Clarke je američan :))

  Terva

  15.11.2015

  Napínavý děj, vytříbený styl, hluboký humanismus a víra ve smysluplnou budoucnost lidstva. Vlastním knihu vydanou v roce 2001 společnostmi Kamarád a Práce. Tato kniha obsahuje několik krásných kreseb.

  woodward

  19.08.2015

  Je to trochu slabší než druhý díl; tahle knížka slouží jenom jako předskokan velkého finále ve čtvrtém dílu.

  lushi

  30.06.2015

  Se třetím dílem se už pomalu ztrácí intenzita a nespoutanost celé série. Clarke si toho možná byl vědom, možná proto čtenáře v závěru navnadil na následující díl. Jinak nevím, jestli bych měla motivaci sérii dočíst.

  opic 12

  05.02.2014

  2001: Otázky a tajemství, 2010: Odpovědi na záhady, 2061: Pochybnosti s rozpaky … První pule ve znamení putování s posádkou atd.,ve druhé puli se vše láme v záchranu sesterské lodi na Europě. V závěru vše vměstnáno do pár vysvětlujících stránek,o přeskakování zkratkovitosti v ději ani nemluvě. To co mě bavilo v předešlých dílech je ve větší míře pryč,ale určitě stojí za přečtení,už jen proto,že tu ještě čeká další pokračování v podobě poslední odysei,kterou si nenechám ujít 🙂

  Daxie L. Jesus

  23.09.2013

  O melancholické nádhery a strachnahánějící HAlovy přítomnosti se stala epická honička z planety na planetu. První díl byl úžasný. Druhý ztratil HALovu fanatičnost. Koneckonců se z toho stala přežvýkané dlouhé nic. Třetí díl už je něco lepší, ale opakuji, je to jen epická honička. Kdy se to nejmenovalo 3001: Třetí Vesmírná Odysea, ani bych si nevšiml, že to má cokoliv společného s prvním dílem.

  Pend

  22.09.2013

  Slabší než předchozí díly. Autor evidentně neměl k dispozici tolik faktů a podkladů jako k předcházející látce. Ovšem kapitoly odehrávající se na Eurpopě jsou fascinující.

  Josetto

  13.04.2013

  Tretí diel série podľa mňa nebol príbehovo natoľko vydarený, ako prvé dva, chýbalo tu kus napätie a podobne, napriek tomu to bola celkom podarená knižka, veľmi dobrý opis fyzikálneho fungovania a všeobecne technických vecí, záver ma veľmi navnadil na ďalší diel a celkom sa teším na poslednú knihu.

  Phoenix16.cz

  03.01.2013

  Třetí odysea opět čerpá z předchozích událostí, ale stále více se vzdaluje původnímu dění. I zde máme záhadu, která je potřeba rozluštit, ale napětí a akce a řešení neřešitelných problému tu už není tak znatelné jako v předchozích dílech. Opět to není špatný příběh, tentokrát je zaměřený na lidskou chtivost, ale oproti předchozím odyseám přeci jen o stupínek klesl. Už se nejedná o zkoumání neznámého, ale zakázaného.

  japp

  Třetí vesmírné putování v zásadě opouští koncept dvou předchozích dílů a posunuje se do vzdálenější budoucnosti. Od začátku sledujeme děj ve více rovinách (výprava na Halleyovu kometu, ztroskotání lodi na Europě, děj v Číně). Lidstvo se v tomto díle dostává na zakázaný bývalý jupiterův měsíc, Europu. Zde bují život a zdařile probíhá evoluce živočisných druhů. Na povrch vystupují otázky po původu zákazu přistání na Europě, či koho vyšší síla chrání. Závěr knihy naznačuje a zároveň otevírá Odyseu poslední, a to 3001: Poslední vesmírná odysea.
  (e-book)